Tankerületi pedagógusnap 2019

2019.05.31, 18:58

2019. május 29-én a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola adott otthont a Berettyóújfalui Tankerületi Központ által szervezett tankerületi pedagógusnapnak, ahol a tankerületi kitüntetések is átadásra kerültek. Nagy öröm és büszkeség számunkra, hogy kollégánk, Herczeghné Balázsi Róza Gyöngyi egyike a négy pedagógusnak, aki a 2019-es évben, „Közéleti szerepvállalás” kategóriában „Az év pedagógusa” tankerületi kitüntetésben részesült! Sok szeretettel gratulálunk!

Zánkán kirándultunk

2019.05.31, 12:12

Az 5.b osztály Tavaszi Ottalvós Osztálykirándulás pályázaton 2019. május 22-24. között 3 napos zánkai táborozást nyert.

A hosszú út után változatos programokon vettünk részt. Kézműves foglalkozáson kulcstartót készítettünk és különleges technikával táskát díszítettünk.

A második napon séta hajókáztunk a Balatonon, sokat nevettünk az izgalmas csapatépítő játékokon és este még volt erőnk trambulinozni, focizni és discoba menni.

A hazafelé úton megálltunk megcsodálni Tihanyt és a gyönyörű balatoni panorámát.

Mindannyian kellemes élményekkel és szép emlékekkel feltöltekezve értünk haza. Köszönjük a lehetőséget!

Széchenyi Kupa 2019 - A 2. osztályos fiúk megszerezték a kupát

2019.05.31, 11:19

A 2019-es Széchenyi Kupán diákjaink szépen szerepeltek. Az másodikos fiúk megszerezték a kupát, a harmadikos fiúk 2. helyezettek lettek, míg a negyedikes fiúk a 3. helyen végeztek. Gratulálunk!

Másodikosok csapata: Müller Bálint 2.a, Balogh Barna 2.b, Puskár Zsombor 2.b,  Incze Gergő 2.b, Stettner Martin 2.a, Csikortás Roland Krisztofer 2.a

Harmadikos fiúk: Daróczi Zoltán 3.a, Hoszpodár Péter Hunor 3.b, Kovács György 3.a, Técsi Ádám 3.a, Gulyás Szabolcs 3.a, Kövesdi Áron 3.a, Nagy Bence 3.b

Negyedikes fiúk: Mező Dániel 4.b, Káplár Viktor Adrián 4.b, Bődy Dominik 4.b, Nagy Martin 4.a, Nagy Botond 4.a

Helytörténeti vetélkedő

2019.05.30, 09:27

Iskolánk 7.b osztályos tanulói: Fekete Eszter, Gulyás Krisztián, Frank Dávid, a Bihari Múzeum és a Bihari Múzeum Baráti Köre által szervezett Berettyóújfalu története című vetélkedőjén a Legtalálóbb Témájú Filmet készítő csapat díját hozták el. Felkészítő pedagógus: Némethné Kiss Marietta. Gratulálunk!

„Szeretethíd”, amely összeköt

2019.05.29, 11:05

Idén 2019. május 24-én rendezte meg a Magyar Református Egyház a Szeretethíd önkéntes napot.  A mozgalom célja, hogy hidat szeretne ”építeni” egyház és társadalom között.

Iskolánkat a 4.b osztály képviselte. A templomban részt vettünk az áhítaton, majd iskolánk környékén szemetet szedtünk, végül pedig részt vettünk a szeretet vendégségen! Köszönjük Szépen!

Világbajnoki döntős lett Lakatos Tamara

2019.05.29, 10:44

2019. május 22-25. között került megrendezésre az IDF modern tánc világbajnoksága a horvátországi Pulán, ahol Lakatos Tamara 8.a osztályos tanulónk is részt vett a Piruett tánciskola képviseletében, melyen világbajnoki 5. és 6. helyet ért el Csernobil (formáció) és Rejtvény (kiscsoport) koreográfiával egy nagyon erős mezőnyben, sok- sok országból érkező versenyzőkkel.

A verseny mellett jutott idő napozni a tengerparton, kis fürdőzésre a tengerben, és városnézésre is. Rengeteg élménnyel gazdagodva tért haza. Gratulálunk!

Vágner Lara országos versenyen 2. helyezett

2019.05.29, 05:50

Vágner Lara 6.b osztályos tanulónk 2019. május 25-én Salgótarjánban, az Általános és Középiskolások Országos Bajnokságán 2. lett lövészetből. Gratulálunk!

Országos versenyen 4., 6. és 7. hely

2019.05.27, 12:15

Almeida Costa Filipe Marcelo, a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6.a osztályos diákja a 3 napon át tartó XXVII. Kaán Károly Országos Környezet- és Természetismereti Versenyen a plakátkészítés kategóriában 4., a kiselőadás kategóriában 6. és összesítésben 7. helyen végzett. Felkészítő pedagógus: Kurtán Mónika. Szeretettel Gratulálunk!

English Language Competition verseny

2019.05.27, 09:22

Az MM Publication kiadó által megrendezett English Language Competition megyei versenyen Nagy Zsombor és Tót Sándor 6.b osztályos tanulók a 3. helyen végeztek, Varga Norbert 5.b osztályos tanuló pedig a 6. helyet szerezte meg. Felkészítő pedagógus Kulcsár Istvánné. Szeretettel Gratulálunk!

Dobi Lili országos döntőn a dobogón

2019.05.27, 08:45

Az Országúti Kerékpár Diákolimpia országos döntőjén Dobi Lili 8.b osztályos tanulónk összetettben a 2. helyen végzett. Szeretettel Gratulálunk!