Szépen helytálltunk a városunkban megrendezett Grundbirkózás Diákolimpia országos elődöntőjén

2019.01.14, 08:10

A Hajdú-Bihar Megyei Diáksport Szövetség 2019. január 12-én rendezte meg a Grundbirkózás országos elődöntőjét városunk sportcsarnokában.

Iskolánkat 2 fiú és egy lány csapat képviselte.

A nap itt is mérlegeléssel kezdődött. A versenyt az Igazgyöngy Alapítvány hastáncosai nyitották meg. Ezután következtek a körmérkőzések, ahol nemcsak városunk, hanem az Észak-keleti régió csapatai is összemérték erejüket (Hajdúböszörmény, Báránd, Püspökladány).

Tanulóink nagy akarattal és erőfeszítéssel küzdöttek. Mindkét fiú csapatunk a IV. helyen, lány csapatunk pedig a III. helyen végzett.

Nagyon büszkék vagyunk kis diákjainkra!

Fiú csapat: (balról jobbra)

Első sor: Káplár Viktor Adrián 4.b, Mező Armando Olivér 2.a, Stettner Martin 2.a, Balogh Barna 2.b, Incze Gergő 2.b, Nagy Zsombor László 2.a

Felső sor: Mező Dániel 4.b, Fülöp Gergő 4.b, Nagy Bence 3.b, Zsiga Zétény 2.b, Csősz Zoltán 2.b, Sárvári Milán 2.b

Lányok csapata: Iliszi Dorina 2.b, Szabó Sára 2.b, Tóth Liza 3.a, Barta Anita Réka 4.a, Kovács Boglárka 3.b, Lőkös Lilla 5.a

Köszönjük szépen a Szülők és a Báránd KSE segítségét!

„ A birkózásban nincsenek vesztesek,

Csak győztesek és olyanok akik tanulnak.”

Kedves Szülők és Nagycsoportos Óvodások!

2019.01.08, 12:10

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI 2019. januárjában nem tart Iskolakóstolgató foglalkozást.

A második félévi foglalkozások első időpontja: 2019. február 6. (szerda) du. 16:00 óra.

József Attila Általános Iskola tantestület

Pellei Soma megyei matematikaversenyen 2. helyezett

2019.01.08, 12:00

A Megyei Matematikaverseny eredményhirdetésére – melyet a Debreceni Egyetem Főépület Aulájában tartottak – Pellei Soma 8.a osztályos tanulónk meghívást kapott. A versenyen az előkelő 2. helyezést érte el. Felkészítő pedagógus Szakáll Ferencné.

Ispán Dávid 7.a osztályos tanulónk - felkészítő pedagógus: Farkas Csabáné - a 6. legtöbb pontot, Mezei Noémi 6.a osztályos tanulónk  - felkészítő pedagógus: Szakáll Ferencné - pedig a 8. legtöbb pontot szerezte meg

Gratulálunk nekik ebben a rangos mezőnyben elért kiemelkedő eredményükhöz!

Szüretelő országos csapatversenyen szépen szerepelt 2. osztályos csapatunk

2019.01.07, 12:20

A HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. által szervezett Szüretelő országos őszi csapatversenyen 2. osztályos csapatunk 7. helyezést ért el. Felkészítő pedagógus: Vargáné Hari Krisztina

A csapat tagjai: Nagy Noel, Patyán Dóra, Sass Dóra, Szabó Sára 2.b osztályos tanulók.

55 csapat, mintegy 150 diák mérte össze tudását szerte az országból. A csapatversenyen az őszi ünnepekkel kapcsolatos feladatsort kellett megoldani, majd különböző projektmunkákat készíteni.

Szeretettel gratulálunk!

Daróczi Zoltán a II. Sárréti Kupa gólkirálya

2019.01.07, 11:48

Az MVFC U11 csapata – melynek Daróczi Zoltán 3.a is tagja – a II. Sárréti Kupán megszerezte az első helyet, valamint Zoli lett a kupa gólkirálya is. Gratulálunk!

Birkózó Gálán a dobogó 1. és 2. fokán

2019.01.07, 11:39

2019. január 6-án rendezték a XXII. Sárréti Kistérségi Birkózó Gálát Szerepen. Iskolánkat 2 tanuló képviselte. Hajnal Levente 6.a aranyérmet,Varga Lili 5.a ezüstérmet szerzett. Gratulálunk Nekik!

Kedves 8. osztályos Diákok, tisztelt Szülők!

2019.01.04, 14:53

2019. január 7-i héten megkapják gyermekeik a középiskolai felvételihez szükséges jelentkezési lapokat az osztályfőnököktől.

A JELENTKEZÉSI LAP KITÖLTÉSÉHEZ SZERETNÉNK SEGÍTSÉGET NYÚJTANI.

A Hajdú-Bihar megyei középiskolák és képzési területeikről szóló minden információ megtalálható a következő linken:

Az ország összes középiskolájának és képzési területeiről az információ az alábbi linken található:

A felvételi eljárással kapcsolatos gyakori kérdésekre itt találhatók a válaszok:

Adatvédelmi tájékoztató a középfokú felvételi eljárás során kezelt személyes adatokról:

Nagy Ádám nemzetközi és országos úszósikerei

2019.01.04, 11:47

Nagy Ádám 7.a osztályos tanulónk a Jaked-Hód Cikluszáró Nemzetközi Úszóversenyen, 200 m mellúszásban a 3. helyen végzett. A Hajós Alfrés Kupa IV. fordulóján 100 m mellen az 1. helyet szerezte meg. Szeretettel gratulálunk!

Sok élménnyel gazdagodva tért haza 74 diákunk Budapestről

2018.12.21, 18:00

Nagyszerűen sikerült kirándulásról tértek haza diákjaink. A pályázat útján finanszírozott koncertet, - mely a Családok éve program keretén belül került megrendezésre a Papp László Budapest Sportarénában - tekintették meg. Nem mindennapi élménnyel lettek gazdagabbak.

Köszönet a kísérő/szervező pedagógusoknak (Szakáll Ferencnének, Strazsanecz Jánosnak és Gyulai Andreának), a titkárságon dolgozó kollégáknak és a szülőknek!

ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDEN DIÁKNAK ÉS AZ ISKOLA DOLGOZÓINAK!

2. osztályosaink interaktív színházi élményben részesültek

2018.12.21, 17:48

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola mindkét 2. osztálya részt vett a "Csiribiri mesedoboz" című interaktív színházi előadáson, a Nadányi Zoltán Művelődési Központban. A programon a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával vehettek részt kisdiákjaink. Köszönjük!