Mesél a Sárrét mesemondó verseny – Nagy Zsombor 1. helyezett

2018.03.24, 18:38

Nagy Zsombor, a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1.a osztályos tanulója ma, a "Mesél a Sárrét" megyei mesemondó versenyen I. helyezett lett, amihez szívből gratulálunk! Felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Első helyezés a Képzelet Varázspálca rajzversenyen

2018.03.24, 18:28

Jenei Zsófi 1.a osztályos tanulónk a Nagyrábéi XII. "Képzelet varázspálca" elnevezésű térségi rajzversenyen első helyezett lett! Büszkék vagyunk Rád Zsófi! Felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Térsségi versmondó versenyen Drimba Kitti első helyezést ért el

2018.03.23, 19:16

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1.a osztályos kis tanulója, Drimba Kitti megszerezte az előkelő első helyezést a Nagyrábén megrendezett, XII. "Képzelet varázspálca" elnevezésű térségi versmondó versenyen! Szívből gratulálunk! Felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Különdíj a XII. „Képzelet Varázspálca” térségi versmondó versenyen

2018.03.23, 19:06

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 4.a osztályos tanulója, Szathmári Gábor gyönyörűen szerepelt ma Nagyrábén, a XII. "Képzelet varázspálca" elnevezésű térségi versmondó versenyen, ahol különdíjban részesült, amihez szeretettel gratulálunk! Felkészítő pedagógus: Cseke Szilvia

Sacchetto Vittoria szép eredménye a Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen

2018.03.23, 07:28

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulóján Sacchetto Vittoria 5.a osztályos tanulónk 4. helyezést ért el, amelyhez szívből gratulálunk. Felkészítő tanára: Bukusné Tóth Lívia

Megyei helyesíró versenyen maximális ponttal 1. helyzést ért el tanítványunk

2018.03.22, 14:19

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulóján maximális 100 pontot ért el Incze Nóra 7.b osztályos tanulónk, aki ezzel 1. helyezést ért el. 2018. május 28-án a Budapesten, az ELTE-n megrendezésre kerülő Kárpát-medencei döntőn Ő képviseli Hajdú-Bihar megyét a 7. osztályos tanulók közül. Felkészítő tanára: Kiss Tamás. Szeretettel gratulálunk ehhez a kiváló eredményhez!

Nagy Róbert szép eredménnyel szerepelt a Megyei Diákolimpián

2018.03.22, 14:00

Nagy Róbert 7.b osztályos tanulónk a Debrecenben megrendezett Megyei Diákolimpián 5. helyezést ért el karate sportágból, amihez szívből gratulálunk. Edző: Szilágyi Imre

Tehetséges kis úszónk szép eredménye

2018.03.22, 10:15

Bohács Alexandra 6.b osztályos diákunk 50 m és 100 m hátúszásban a felnőttek szintidejét megúszta, így 2018. március 28-án és március 31-én a Debrecenben megrendezésre kerülő felnőtt országos bajnokságon a nagyokkal: Hosszú Katinkával, Burián Katával fog együtt úszni. Gratulálunk!

Piruettes sikerek újra!

2018.03.22, 10:07

2018. március 16-án Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos tanulók Piruettesként, a Magyar Divat és Sporttánc Szövetség országos versenyén vettek részt Debrecenben, ahol ismét dobogós helyezést értek el.

A Szent korona gyémántjai koreográfiával formációban és a Legyek koreográfiával kiscsoportban aranyérmesek lettek, és Panna duóban, Habverő koreográfiával bronzérmes lett.

Szombaton lesz a következő verseny Szerbiában, Euro Show Dance Fest néven. Hajrá lányok!

Szöcske és Tücske Húsvéti kalandjai meseelőadás

2018.03.21, 07:43

Kedves Óvodások! Sok szeretettel meghívunk Benneteket Szüleitekkel, Nagyszüleitekkel együtt 2018. március 27-én, kedden du.16 órára a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI kis tornatermébe a Szöcske és Tücske Húsvéti kalandjai című meseelőadásra! A belépés díjtalan!