Hírek



Nagy Zsófi Piruettes sikere

2018.05.28, 09:17

Nagy Zsófia 2.b osztályos diákunk a Piruett mini csoporttal arany minősítést ért el a Nádudvaron megrendezett „Rubin Cipők” minősítő versenyen, amelyhez szeretettel gratulálunk.


Két csapatunk is szépen szerepelt a Mesevarázs versenyen

2018.05.28, 08:33

A Derecskén megrendezett Mesevarázs versenyen két 3. a osztályos csapatunk is a 4. helyen végzett, így emléklapban részesültek.

Az első csapat tagjai:

Balogh Zsuzsa, Lakatos Léna, Sass Petra

A második csapat tagjai:

Száli Szófia, Vágner Ágota, Balogh Anna


Kimagasló eredmények a Tudásbajnokság országos döntőjén – Briczky Gábor megszerezte az 1. helyet

2018.05.28, 08:02

A tudásbajnokság országos döntőjén a következő szép eredmények születtek.

Briczky Gábor 4.b irodalom és szövegértés 1. hely Felkészítő pedagógus: Magyar Emese

Nagy Zsombor 1.a környezetismeret 4. hely Felkészítő pedagógus: Nagyné Józsa Zita

Képes Hanna 3.b környezetismeret 4. hely Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

Briczky Balázs 2.a matematika 9. hely Felkészítő pedagógus: Nagyné Tóth Julianna

Almeida Costa Filipe Marcelo 5.a angolból szépen szerepelt a Tudásbajnokság országos döntőjében.

Mindenkinek szívből gratulálunk!


Machán Míra országos versenyen különdíjas lett

2018.05.28, 08:00

A Pangea Országos Tehetségkutató Matematika Versenyen Machán Míra 3.b osztályos tanulónk különdíjban részesült. Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

Szeretettel gratulálunk!


Városnapi Futóverseny 2018

2018.05.24, 17:57

A város napja alkalmából idén is megrendezésre került a Városnapi Futóverseny 2018. május 23-án, melyen iskolánk diákjai szép eredményeket értek el. Mindenkinek gratulálunk!

Eredmények:

I. korcsoport lány:

1. Nagy Csenge 2.a

4. Kisikán Regina  2.a

I. korcsoport fiúk:

1. Nyujtó László 2. b

3. Daróczi Zoltán 2.a

4. Nagy Bence 2.b

II. korcsoport lány:

1. Kártik Emma 4.a

4. Nagy Dóra 4.b

III. korcsoport lány:

1. Gáti Panna 7.a

3. Patai Dóra 6.b

III. korcsoport fiúk:

1. Gut Gábor 6.a

4. Nagy Ádám 6.a

6. Gulyás Krisztián 6.b

IV. korcsoport lány:

1. Szűcs Napsugár 8.a

3. Antal Orsolya 8.b

IV. korcsoport fiúk:

2. Törös Dominik 8.a


Gut Gábor újabb országos helyezései

2018.05.24, 07:30

Gut Gábor 6.a osztályos tanulónk az Országos Klubcsapat Országos Bajnokságán csapatban 1. helyezést, a Tisza Triatlon országos ranglista versenyen egyéni 5. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!


Vágner Lara újra a dobogón

2018.05.24, 07:21

A Bihari Lövészklub által 2018. május 20-án Légfegyveres Sziluett lövészverseny került megrendezésre.

Korcsoport kategorizálás nélkül gyermek-felnőtt együttes versenyen Vágner Lara 5.b osztályos tanulónk

  • légpuska sziluett versenyen II. helyezést
  • légpisztoly sziluett versenyen III. helyezést ért el.

Szeretettel gratulálunk!


Kocsisné Jován Ildikó Fehér Istvánné-díjban részesült

2018.05.23, 16:23

Berettyóújfalu Város Önkormányzata Képviselő testülete Fehér Istvánné-díjkitüntetésben részesítette Kocsisné Jován Ildikót kiemelkedő pedagógiai tevékenységéért, melyet a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskolában végez. Tanulói eredményesen szerepelnek tanulmányi versenyeken és nevelői, oktatói munkájával hosszú időn óta példát mutat a felnövekvő nemzedéknek.


Szép eredmények a Bihari Népdalversenyen

2018.05.22, 11:26

Iskolánk diákjai idén is szépen szerepeltek a Zeneiskola által rendezett Bihari Népdalversenyen.

Eredmények:

1.a osztály:

Nagy Zsombor 3. hely

Szabó Albert különdíj

2.a osztály:

Zsugovits Miklós emléklap

3.a osztály:

Balogh Zsuzsa 1. hely

Sass Petra 1. hely

Balogh Anna 2. hely

3.b osztály:

Machán Míra emléklap

Pethő Dorina emléklap

Szilágyi Dóra különdíj

4.a osztály:

Frank Eszter 3. hely

Nagy Gréta emléklap

4.b osztály:

Balog Alíz 1. hely

Szabó Jázmin Réka 3. hely

6.a osztály:

Furka Zsombor 3. hely


Siker az angol döntőn

2018.05.22, 09:24

Ivascu Marius Sámuel, iskolánk 8.a osztályos tanulója l. helyezést ért el az Országos angol nyelvi verseny 2018. évi döntőjén.

A verseny május 19-én, Békéscsabán került megrendezésre, ahol az ország legtehetségesebb 8. osztályos diákjai közül Sámuel bizonyult a legjobbnak, kiemelkedően magas pontszámával.

Óriási sikeréhez szeretettel gratulálunk!

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Istvánné