Arany János szavalóversenyen Gáti Panna 1. helyezett

2018.03.27, 07:30

A BSZC Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma által szervezett Arany János szavalóversenyen Gáti Panna 7.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Kiss Tamás Az elért eredményhez szívből gratulálunk!

Nemzetközi versenyen is dobogós helyen a Piruettes lányok

2018.03.27, 07:20

2018. március 24-én Szerbiában, Magyarkanizsán rendezték meg az Euro Dance Fest versenyét, ahol Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos tanulók 1. helyezést ért el a "Legyek" és a "Habverő" koreográfiával. Szép volt lányok!

Balogh Zsuzsa 2. helyezett a Mesél a Sárrét mesemondó versenyen

2018.03.26, 09:25

A "Mesél a Sárrét" elnevezésű mesemondó versenyen Balogh Zsuzsa 3.a osztályos tanítványunk 2. helyezést szerzett. Felkészítő pedagógusa: Váradiné Béres Beatrix. Szeretettel gratulálunk nekik!

Machán Míra szép sikere

2018.03.26, 07:55

Machán Míra, a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 3. b osztályos tanulója Nagyrábén, a "Képzelet varázspálca" térségi versmondó versenyen kiválóan szerepelt, 2. helyezést ért el. Felkészítő Pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Ungai Amanda első helyezett a Diákolimpián

2018.03.26, 06:58

Az Encsen megrendezésre került Diákolimpián Ungai Amanda 8.b osztályos tanulónk a IV. korcsoportban, fekvenyomás sportágban 1. helyezést ért el, amihez szívből gratulálunk!

Hastáncos diákjaink sikere

2018.03.26, 06:30

A március 24-én Győrben megrendezett Arrabona Nemzetközi Hastáncfesztiválon 3 diákunk is szépen szerepelt. Csoportban Marczin Anna (8.b), Rácz Petra ( 7.b) és Mezei Flóra (6.b) 2 ezüst és 1 bronz, szólóban mindhárman ezüst minősítést szereztek. Duó kategóriában Marczin Anna és Mezei Flóra ezüst minősítést és a nemzetközi zsűri különdíját kapta. Felkészítőjüknek, Pappné Vajda Erikának és a diákjainknak is gratulálunk!

Nemzeti Tehetség Program

2018.03.25, 20:05

2018. március 24-én szombaton iskolánk 6.b osztályos tanulója, Gulyás Krisztián nagyszerű eseményen vehetett részt Budapesten, a Szent Margit Gimnáziumban megrendezett Kárpát-medencei Tehetségnapon.

Ezen az ünnepségen a "Felfedezettjeink 2018" pályázat eredményhirdetésére került sor, melyen köszöntötték és díjazták a résztvevőket. Krisztián a szavalóversenyeken való eredményes szerepléséért, az úszásban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, valamint a magyar úszó sport válogatott kerettagjaként vehette át jutalmát.

"Felfedezni, felnevelni, sikerre vinni! A tehetséggondozás közös ügyünk!" (Zsédenyi Adrienn / Zséda-énekesnő)

Gratulálunk, további sok szép eredményt, kitartást kívánunk!

Briczky Balázs 2. helyezést ért el a Géniusz-kupa sakkversenyen

2018.03.25, 17:38

A Debrecenben megrendezett Géniusz-kupa korcsoportos sakkversenyen, U8 korcsoportban Briczky Balázs 2.a osztályos tanulónk 2. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!

Balogh Noémi szép eredménye

2018.03.25, 17:31

A "Mesél a Sárrét" elnevezésű mesemondó versenyen 5.b osztályos tanítványunk 2. helyezést szerzett. Felkészítő pedagógusa: Cseke Szilvia. Szeretettel gratulálunk nekik!

Két ezüstérem a Sárréti Kistérségi Birkózó Gálán

2018.03.25, 11:54

A Szerepen megrendezésre került XIX. Sárréti Kistérségi Birkózó Gálán öt kistérségi egyesület 66 gyereke birkózott meg az érmekért. Varga Lili 4.a és Varga Réka 7.b – a Báránd KSE versenyzői – osztályos tanulóink ezüstérmet szereztek. Edzőjük: Berde László Sok szeretettel gratulálunk!