I. helyezést ért el Sacchetto Vittoria 5.a osztályos diákunk

2018.04.16, 06:38

A XXVI. Varázsceruza megyei helyesíró versenyen 2018. április 13-án, Nádudvaron 5. osztályos kisdiákunk nagyon szép teljesítménnyel, alapos és kitartó gyakorlással I. helyezést ért el a megye 5-6. osztályos diákjai között megrendezett megmérettetésen.

Felkészítő pedagógusa: Bukusné Tóth Lívia

Mindkettőjüknek gratulálunk ehhez a nagyszerű eredményhez!

Tisztelt bálozó közönség!

2018.04.13, 11:55

A bál idejére iskolánk Váci Mihály utca felőli parkolója is nyitva áll! Tisztelettel az intézmény vezetősége.

Dobi Lili összesítésben a 3. helyet szerezte meg

2018.04.13, 08:48

Dobi Lili 7. b osztályos tanuló az Oxigén Kupa 2017-2018-as idény összesítésében serdülő korosztályban, 5 km-es távon a 3. helyen végzett. Sok szeretettel gratulálunk!

Alapműveleti Matematikaverseny körzeti forduló 2018

2018.04.13, 08:28

Az Alapműveleti Matematikaverseny körzeti fordulóján elért eredmények:

Szűcs László 4.b I. hely
Gál Bella 4.b II. hely

Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Frank Viktor 8.a I. hely
Mezei Noémi 5.a II. hely
Almeida Costa Olivér 8.a V. hely

Felkészítő pedagógus: Hajzer Imréné

Ispán Dávid 6.a II. hely

Felkészítő pedagógus: Farkas Csabáné

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!

Tehetségek a József Attilában

2018.04.10, 19:18

Két tehetséges tanulónk csak úgy ontja a verseket, melyből egy kis ízelítőt szeretnénk most megosztani. A tehetségeket gondozni elsődleges feladatunk, melyet tanítási órán és az élet minden percében szorgalmazunk.

Molnár Eszter és Frank Dávid 6. b osztályos tanulók műveiből olvashatunk némi ízelítőt... Sok örömet okoztok nekünk, reméljük olvasóinknak is, köszönjük Nektek.

Fogadják szeretettel!

A két kis költő tehetségét támogatja Cseke Szilvia pedagógus

Szepesi Petra Kazinczy-jelvényben részesült

2018.04.10, 07:04

A Kisújszálláson megrendezett Szép Magyar Beszéd Verseny Tiszántúli Fordulóján nyújtott kiváló teljesítményéért Szepesi Petra 7.b osztályos tanulónk a Kazinczy-jelvény bronz fokozatában részesült. Sok szeretettel gratulálunk! Felkészítő tanár: Kiss Tamás

A 2017-2018. tanévi Diákolimpia labdarúgó körzeti döntőjén I. és II. helyezést értek el diákjaink

2018.04.09, 10:23

I. korcsoportban  az 1. és 2. osztályosainkból álló csapat 1. helyezést szerzett.

A csapat tagjai: Daróczi Zoltán 2.a, Hoszpodár Péter 2.b, Balogh Tamás 2.b, Stettner Martin 1.a, Nagy Bence 2.b, Herczeg Bálint 2.b

II. korcsoportban a 3. és 4. osztályos diákjaink a 2. helyet szerezték meg

A csapat tagjai: Balázsi Boldizsár 3.a, Bácsa Sándor 4.a, Blahó Örs 5.a, Szilágyi Márton 4.b, Kapás Bence 4.b, Szász Kristóf Bendegúz 4.b

Gratulálunk a kis focistáinknak!

Iskolai beiratkozás – Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2018.04.09, 08:00

Időpontja:

2018. április 12. (csütörtök) 7.30 – 17.00 óráig

2018. április 13. (péntek) 7.30 – 17.00 óráig

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• A gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • A gyermek nevére kiállított személyi azonosító
  • A gyermek nevére kiállított lakcímkártya
  • Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás, azaz óvodai szakvélemény
  • Nyilatkozat a szülői felügyeleti jogról

- ha közösen nevelik/gyakorolják a nevelési jogot közös nyilatkozat szükséges (édesapának is alá kell írnia, ezért ilyen nyilatkozatot minden óvodába küldünk, mert ez megkönnyíti a beíratást)

- ha csak az egyik szülő gyakorolja a szülői felügyeleti jogot, akkor hozni kell róla igazolást(szülők gyámhivatalban felvett nyilatkozata a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról; másik szülő halotti anyakönyvi kivonata; Gyámhivatal határozata; Bíróság ítélete).

• A gyermek TAJ száma
  • A gyermek adóazonosítója
  • Ha van:

- rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről határozat,

- igazolás tartós betegségről,

- hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetről határozat,

- szakértői bizottság véleménye SNI-ről, BTMN-ről.

Hány éves gyermeket kell beíratni iskolába?

Azokat a gyermekeket, akik 2018. augusztus 31-ig betöltik a 6. életévüket.

Ezt a szülőnek, akkor is meg kell tennie, ha gyermeke még 1 évig az óvodában marad.

SZERETETTEL VÁRJUK ÖNÖKET A BEIRATKOZÁSKOR!

Kurtán Mónika intézményvezető

Töretlen a Piruettes lányok sikere! Kijutottak a VB-re!

2018.04.09, 07:58

A rengeteg kitartó munka, a sok türelem, a heti négy edzés meghozta gyümölcsét! Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos tanuló két versenyen vett részt a hétvégén. Szombaton az IDF kvalifikációs versenyén Üllőn táncoltak, ahol a Szent korona gyémántjai és Legyek koreográfiával 1. és 3. helyezést értek el. Ezzel kijutottak a május végén megrendezésre kerülő világbajnokságra, amely egy gyönyörű helyen, Horvátországban, Pulán kerül megrendezésre. Vasárnap pedig Tiszavasvárin, a Revolution Dance Cup országos minősítő versenyén arany minősítést szereztek! Gratulálunk!

Kirándulás Óz birodalmában

2018.04.09, 06:52

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola diákjainak és pedagógusainak egy lelkes csapata felkerekedett 2018. április 8-án reggel és ellátogattak a fővárosba, hogy megnézzék az Óz, a csodák csodája előadást a Vígszínházban.

A látványos zenés mesét követően a Margitsziget festői környezetében, piknikezés közben beszélték meg a színházban látottakat.