Hírek - 1. és 2. helyezést értek el diákjaink a „Szép Magyar Beszéd” verseny város környéki fordulóján

2018.02.12, 06:34

I. helyezés: Szepesi Petra, 7. b osztály (7-8. osztályos korcsoport)

II. helyezés: Gáti Panna, 7. a osztály (7-8. osztályos korcsoport)

Felkészítő pedagógus: Kiss Tamás

Helyszín, időpont: Nadányi Zoltán Művelődési Központ, 2018. február 6. 14:00 óra

Szepesi Petra ezzel az eredményével jogot szerzett a "Szép magyar beszéd" verseny regionális fordulóján való indulásra. Ezt 2 helyszínen rendezik meg az országban. Diákunk a Dunától keletre eső megyék legjobbjaival fog versenyezni 2018. április 6. és 8. között Kisújszálláson. A tanulóknak a Kazinczy-díj Alapítványi Bizottság által kijelölt kötelező és a tanuló által szabadon választott szöveg felolvasása a feladatuk.

Gratulálunk a szép eredményhez diákjainknak és az őket felkészítő pedagógusnak! Jó felkészülést és eredményes szereplést kívánunk a regionális fordulóra!