Hírek - 1 MILLIÓ Ft TÁMOGATÁST NYERTÜNK ANGOL-TERMÉSZETTUDOMÁNYOS NYÁRI TÁBOR SZERVEZÉSÉRE1 MILLIÓ Ft TÁMOGATÁST NYERTÜNK ANGOL-TERMÉSZETTUDOMÁNYOS NYÁRI TÁBOR SZERVEZÉSÉRE

vissza...

2021.02.03, 14:18

Frank Róbertné, Kulcsár Istvánné angol, Serra-Páka Szilvia és Kurtán Mónika biológia szakos tanárok 1 millió Ft támogatást nyertek az NTP-TÁB-20 azonosító számú, Hazai tematikus, tehetségterületekhez kapcsolódó táborok támogatása című alprogram keretében. Támogató a Miniszterelnökség és a Nemzeti Tehetség Program. A József Attila Általános Iskolában már 1. osztálytól tanulhat angol nyelvet minden gyermek, aki szeretne. Felső tagozatban emelt szintű angol nyelvoktatás fogja kezdetét venni 2021 szeptemberétől. A pályázat útján elnyert összeg lehetővé teszi, hogy felső tagozatos diákjaink 2021 júniusában egy tehetséggondozó táborban vehessenek részt Füzesgyarmaton, a strand szomszédságában. A táborban angol, természettudományos és informatikai fejlesztésben lesz részük a gyerekeknek. Angol szókincsük és kommunikációjuk fejlődik, természetmegismerő túrázásban és „rovarvadászat”-ban is részük lesz. Robot-rovart készítenek; interaktív, digitális angol programokat fognak használni, megtanulnak prezentációt készíteni és előadni, kirándulást tesznek a Dévaványai Túzokrezervátumba és nemzetközileg elismert szakemberek fognak előadást tartani számukra a Debreceni Egyetemről. A pályázati program 2021. június 30-ig kerül megvalósításra.

@https://www.facebook.com/nemzetitehetsegprogram.1823

@https://www.instagram.com/nemzetitehetsegprogram/ #nemzetitehetségprogram #mindentehetségszámít