Hírek - „Nyílt Tehetség Hét” a József Attila Általános Iskolában

„Nyílt Tehetség Hét” a József Attila Általános Iskolában

2018.09.11, 11:27

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola „Nyílt Tehetség Hétre” várja a gyerekeket és szüleiket szeptember 24 és 28. között!

A tudás fájának ezer virága pályázat keretében az érdeklődők bepillanthatnak az iskolában folyó tehetséggondozó munkába.

Szeptember 24-én  művészetek napja: 10 órától flashmob a főtéren, „Szivárvány tabló” készítés és táncház Turzó Renáta irányításával.

Szeptember 25-én humán tehetségek napja, nyelvhelyességi, helyesírási TOTÓ-val

Szeptember 26-án  természettudományos nap: kísérletek Nagy László gimnáziumi tanár vezetésével.

Szeptember 27-én szülői klubfoglalkozás, Dr. Balogh László, a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) elnökének előadása a tehetségek felismeréséről, a segítő tehetséggondozásról.

Szeptember 28-án Európai Diáksport Napja a vállalkozó kedvű versenyzőknek.

A programok hétfőtől csütörtökig 15:30-tól kezdődnek, pénteken a rendezvény egész délelőtt (12 óráig) tart!

A rendezvény az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Nemzeti Tehetség Program pályázat keretében valósul meg.