Tanévnyitó - 2019/2020-as tanév

2019.08.12, 17:27

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek! A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában az ünnepélyes tanévnyitó 2019. augusztus 30-án, pénteken 17 órakor kerül megrendezésre.

Boldogságóra

2019.06.11, 11:55

Bagdi Bella a boldogságóra megálmodója és elindítója Magyarországon.

A boldogságóra program a pozitív pszichológia kutatásain alapul, a globális jólét elérését segítő, életkor specifikus élménypedagógiai program, ami egyaránt nyújt elméleti és gyakorlati tudást.

A tudományos módszer segítségével a diákok boldogabbak, kitartóbbak lesznek, eredményeik javulnak és a velük való közös munka is könnyebbé válik.

Iskolánkban a 2.b osztályosok vettek részt boldogságórán, ahol közös képkirakóban megalkották, számukra mit jelent a  boldogság.

Made in Papp Kupa 1. hely

2019.06.06, 08:14

A Made in Papp Kupa Utánpótlás Labdarúgó Tornán Daróczi Zoltán 3.a osztályos tanulónk és csapattagjai megszerezték az 1. helyért járó kupát. Gratulálunk!

Levelezős Matematika Verseny 2. hely

2019.06.06, 07:11

Nagy Zsombor László 2.a osztályos diákunk a Körösök Menti Levelezős Matematika Versenyen a 2. helyen végzett. Szeretettel Gratulálunk!

Megyeri Zita újra a dobogón

2019.06.05, 08:32

A Tiszaföldvár Kupa úszóversenyen Megyeri Zita 3.a osztályos tanulónk az alábbi szép eredményeket érte el.

66 m hátúszás 1. hely

66 m gyorsúszás 1. hely

66 m mellúszás 4. hely

4x33 m gyors váltó 3. hely

Szeretettel gratulálunk!

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI büszkeségei 2019

2019.06.05, 07:28

Iskolánk immár harmadik alkalommal ünnepséget szervezett azoknak a diákoknak, akik a Pedagógiai Programban leírtak szerint kiemelkedő versenyeredményt értek el tanulmányi, sport- vagy művészeti versenyen. 2019. június 4-én ünnepélyes keretek között kerültek átadásra az oklevelek és ajándékok. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy 193 tanulónkat jutalmazhattuk meg. Idén a diákjainkat felkészítő edzőknek, oktatóknak, valamint a versenyek szervezőinek emléklappal köszöntük meg az iskolánknak nyújtott önzetlen segítségüket.

Képes Hanna szépen szerepelt az országos Tudásbajnokságon

2019.06.03, 08:52

A Tudásbajnokság országos döntőjén Képes Hanna 4.b osztályos tanulónk környezetismeret tantárgyból 7. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk!

Az olvasó gyerekből lesz gondolkodó felnőtt…

2019.06.03, 07:57

Második osztályos kisdiákjaink olvasóversenyen „böngésztek” a második félévben. A mesék csodálatos birodalmában kalandoztak a versenyzők.

A verseny egyedülálló volt, mert a projektmunka során tanulóink megtanulták a csapatmunka fortélyait, a versenyfeladatok megoldása közben a gyerekek a könyvtárba is ellátogattak, valamint a világhálón is böngésztek.  A feladatok érdekesek, kreatívak voltak. Szívesen dolgoztak a feladatlapon a gyerekek.

Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink.

Országos eredményeink:

Sass Edit Dóra V. helyezés

Nagy Emese VI. helyezés

Szabó Sára VII. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógus Vargáné Hari Krisztina. Gratulálunk Nekik!

English Language Competition verseny 1. hely

2019.06.03, 07:35

Az MM Publication kiadó által megrendezett English Language Competition versenyen Almeida Costa Filipe Marcelo 6.a osztályos tanulók az 1. helyen végzett. Felkészítő pedagógus Turzó Renáta. Szeretettel gratulálunk!

Tankerületi pedagógusnap 2019

2019.05.31, 18:58

2019. május 29-én a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola adott otthont a Berettyóújfalui Tankerületi Központ által szervezett tankerületi pedagógusnapnak, ahol a tankerületi kitüntetések is átadásra kerültek. Nagy öröm és büszkeség számunkra, hogy kollégánk, Herczeghné Balázsi Róza Gyöngyi egyike a négy pedagógusnak, aki a 2019-es évben, „Közéleti szerepvállalás” kategóriában „Az év pedagógusa” tankerületi kitüntetésben részesült! Sok szeretettel gratulálunk!