Intézményvezető-helyettesi pályázat

2018.06.14, 11:41

A Berettyóújfalui Tankerületi Központ a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján kiírt Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Intézményvezető-helyettes beosztás ellátására érkezett pályázat DOKUMENTUMTÁRUNKBAN érhető el.

Országos angol nyelvi levelezőversenyen elért eredmények

2018.06.14, 11:40

A Play & Win Országos Angol Nyelvi Levelezőversenyen egyéniben Tóth Sándor 5.b osztályos tanulónk 6. helyezést ért el.

Csapatversenyen Kinter Orsolya 5.b és Balázs Barbara 5.b 4. helyen végeztek.

Szeretettel gratulálunk!

Berettyóújfalu LEG-jei 2018

2018.06.13, 11:43

Berettyóújfaluban több éves hagyománynak számít a városban működő általános és középiskolák, szakképző és művészetoktatási intézmények kimagasló tanulmányi és sporteredményeket elért tanulóinak az adott tanév végén történő elismerése és jutalmazása. A Nadányi Zoltán Művelődési Ház Színházterme adott otthont 2018. június 13-án délelőtt annak az ünnepi rendezvénynek, melyen azokat a tanulókat részesítették elismerésben, akik térségi, megyei, vagy országos szinten értek el kiemelkedő eredményeket. Iskolánk tanulói is szép számban képviselték intézményünket. Díjazottjaink nevei és eredményei az alábbiakban olvashatók.

Vágner lányok a dobogón

2018.06.13, 11:34

Debrecenben a Hajdú Rendészeti Sportegyesület által megrendezésre kerülő Rendvédelmi Családi Nap keretében légpuska lövészversenyen

• Vágner Lara 5.b 1. helyezést,
  • Vágner Ágota 3.a 2. helyezést ért el.

Szeretettel gratulálunk!

A Sinka István Városi Könyvtár nyáron is várja az olvasókat

2018.06.12, 18:51

A Kálvin téri épület felújítási munkálatai később kezdődnek, ezért a könyvtár nyáron a szokott nyitvatartási rend szerint várja a felnőtt- és gyermekolvasókat. Mivel nyáron is nyitva lesz a könyvtár, és a városban, valamint a Berettyó-hídon útépítési munkálatok folynak, az olvasótábor helyszíne  a Kálvin tér 1. sz. alatt, a gyermekkönyvtárban lesz.

Képes Hanna nemzetközi környezetismereti vetélkedőn a dobogó első fokán

2018.06.12, 11:01

Képes Hanna 3.b osztályos tanulónk a Világtájoló Nemzetközi Környezetismereti Vetélkedőjén 3. osztályosok kategóriájában I. helyezést ért el. Sok szeretettel gratulálunk! Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

A Bozsik-programban résztvevő tanulóink díjazása

2018.06.12, 09:05

A Magyar Labdarúgó Szövetség által rendezett OTP Bank Bozsik Intézményi Program körzeti alaptornákon és grassroots fesztiválokon való részvételért több tanulónk is emléklapot kapott, valamint Kapás Bence 4.b és Hoszpodár Péter 2.b osztályos diákjaink a programban nyújtott kiemelkedő eredményeikért kiemelt díjazásban részesültek. Mindenkinek szeretettel gratulálunk!

Emléklapot kaptak:

Stettner Martin 1.a

Puskár Zsombor 1.b

Daróczi Zoltán 2.a

Balogh Tamás 2.b

Góz Dániel 2.b

Herczeg Bálint 2.b

Nagy Bence 2.b

Balázsi Boldizsár 3.a

Bácsa Sándor 4.a

Szilágyi Márton 4.b

Erdei Máté 5.b

Varga Réka Csenge országos irodalom versenyen 9. helyezett

2018.06.08, 07:43

A HEBE Kft. 2017/2018-as tanévben meghirdetett ötfordulós Szivárványhíd országos irodalom levelező versenyén 7. és 8. osztályos szinten Varga Réka Csenge 7.b osztályos tanulónk 9. helyezést ért el. Kiváló teljesítményéhez gratulálunk!

Megyei díjátadó

2018.06.07, 06:04

Az Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központja az Oktatási Hivatal által a 2017/2018. tanévben szervezett tanulmányi versenyek Hajdú-Bihar megyei fordulóin helyezést elért tanulók díjainak, valamint a felkészítő pedagógusok elismerő okleveleinek átadására került sor 2018. június 6-án Debrecenben, a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégiumban.

Díjazott tanulóink:

Incze Nóra – Helyesíró verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Kiss Tamás

Sacchetto Vittoria – Helyesíró verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Bukusné Tóth Lívia

Sárosi Bálint – Kaán Károly Környezet-és Természetismereti verseny megyei II. hely, Felkészítő pedagógus: Mezei Szilvia

Ivascu Marius Sámuel:

• Angol verseny megyei II. hely (országos I. hely), Felkészítő pedagógus: Kulcsár Istvánné, Jászter Ferencné
  • Herman Ottó biológia verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Kurtán Mónika

A Zeneiskola év végi hangversenye

2018.06.06, 10:42

A Zeneiskola tantestülete szeretettel várja Önt és Kedves családját 2018. június 11-én 18 órakor a Járási Hivatal Fráter László termébe Év végi Hangversenyre.