Nagy Ádám nemzetközi és országos úszósikerei

2019.01.04, 11:47

Nagy Ádám 7.a osztályos tanulónk a Jaked-Hód Cikluszáró Nemzetközi Úszóversenyen, 200 m mellúszásban a 3. helyen végzett. A Hajós Alfrés Kupa IV. fordulóján 100 m mellen az 1. helyet szerezte meg. Szeretettel gratulálunk!

Sok élménnyel gazdagodva tért haza 74 diákunk Budapestről

2018.12.21, 18:00

Nagyszerűen sikerült kirándulásról tértek haza diákjaink. A pályázat útján finanszírozott koncertet, - mely a Családok éve program keretén belül került megrendezésre a Papp László Budapest Sportarénában - tekintették meg. Nem mindennapi élménnyel lettek gazdagabbak.

Köszönet a kísérő/szervező pedagógusoknak (Szakáll Ferencnének, Strazsanecz Jánosnak és Gyulai Andreának), a titkárságon dolgozó kollégáknak és a szülőknek!

ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDEN DIÁKNAK ÉS AZ ISKOLA DOLGOZÓINAK!

2. osztályosaink interaktív színházi élményben részesültek

2018.12.21, 17:48

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola mindkét 2. osztálya részt vett a "Csiribiri mesedoboz" című interaktív színházi előadáson, a Nadányi Zoltán Művelődési Központban. A programon a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával vehettek részt kisdiákjaink. Köszönjük!

A Karácsonyi Ének című családi musicalt tekintette meg 40 diákunk ma Debrecenben

2018.12.20, 22:37

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1-5. évfolyamos diákjaiból álló kis csapat 2018. december 20-án Debrecenbe utazott, ahol a Főnix Csarnokban a Karácsonyi ének című családi musicalt tekintették meg. A programot Magyar Emese pedagógus szervezte a gyerekeknek.

Pályázaton nyertünk - Nagyváradon színházban jártunk

2018.12.20, 22:29

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 40 diákja és 5 pedagógusa 2018. december 19-én Nagyváradon járt. Megcsodálták a karácsonyi díszbe öltözött Nagyváradot, este pedig megtekintették az Olivér című musicalt a Szigligeti Színházban. A darab Charles Dickens Twist Olivér c. művéből készült.

A kirándulást pályázaton elnyert összegből sikerült megvalósítani és egy szép kulturális élményhez juttathattuk tanulóinkat. A sikeres pályázónk: Kovács Zoltánné Emike pedagógusunk.

Lakatos Lilike karácsonyi rajzpályázaton 3. helyezést ért el

2018.12.19, 20:49

Lakatos Liliána Napsugár, 2.b osztályos kisdiákunk (rajz tanára: Szabó Ágnes tanító) a Goods Market karácsonyi rajzpályázatán 3. helyezést ért el. Egy 3.000 Ft értékű csomagot vehetett át. Szeretettel gratulálunk!

Betlehem, Betlehem – A Szeredás Együttes karácsonyi műsora

2018.12.19, 20:42

Az óvodásokat és családtagjaikat vártuk 2018. december 19-én délután az idei utolsó Iskolakóstolgató eseményünkre, melyen a Szeredás Együttes: Betlehem, Betlehem című karácsonyi műsora volt látható. A rendezvényen részt vettek az 1. és 2. osztályos tanulóink is.

Boldog Karácsonyt kíván a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola!

2018.12.19, 18:02

Iskolánk "legifjabb" tanulójával kívánunk kellemes karácsonyt és boldog új évet!

Az angolul is beszélő robotokat a Berettyóújfalui Tankerület biztosította, ezek nem csak az informatikai oktatást, hanem az angol nyelv tanítását is segíti a jövőben.

Kardvívó edzésen jártunk

2018.12.18, 19:32

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1.a osztálya a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával kardvívó edzésen vehetett részt Debrecenben, a Békessy Béla Vívóklubban 2018. december 18-án. A gyerekek (...és a tanító nénik) számára hatalmas élményt jelentett ez a szép és ismeretlen sportág. Köszönjük a lehetőséget!