Hírek



XVIII. Év Hangszerese Verseny

2019.04.17, 13:23

Tagiskolánk, a Bihari Alapfokú Művészeti Iskola /ZeneiskoIa/ életében az egyik legfontosabb rendezvény az Év Hangszerese Verseny, amely idén 18. alkalommal került megrendezésre, melyen iskolánk diákjai is szépen szerepeltek.

2. korcsoportban Balog Alíz Boglár /hegedű/, 3. korcsoportban pedig Frank Ráhel /fuvola/ az 1. helyen végzett.

A verseny további részletes eredménye az alábbiakban olvasható:

1. korcsoport helyezései:
I. Imre Barbara - fuvola
II. Varga Lia - ütő
III. Szilágyi Botond - tenorkürt

Különdíj:
Bagdi Gabriella - hegdű
Balogh Zoltán - kürt
Dúró Borbála - furulya
Frank Hanna - zongora
Iván Levente Zsombor - kürt
Kádár Karolina Zita - trombita
Sacchetto Melissa Delfina - klarinét

2. korcsoport helyezései:
I. Balog Aliz Boglár - hegedű
II. Szűcs Anna Éva - zongora
III. Frank Eszter - hegedű

Különdíj:
Frank Boáz - hegedű
Gál Csenge Boglárka - fuvola

3. korcsoport helyezései:
I. Frank Ráhel - fuvola
II. Frank Dávid - zongora
III. Nagy Panna - magánének

Különdíj: 
Márkus László

Az Év Hangszerese győztese a 3. korcsoportból kerül kiválasztásra.

A tavalyi évhez hasonlóan, ezt a címet idén is Gál Csaba (zongora) nyerte. Gratulálunk!

További fotók a Berettyóhír facebook oldalán, illetve honlapján láthatók!


Kimagasló eredmények a Möbiusz Matematika Versenyen

2019.04.17, 13:06

A szentpéterszegi Irinyi Károly Általános Iskola és AMI Fekete Borbála Általános Iskolája által szervezett 2019. évi Möbiusz Matematika Versenyen diákjaink minden korosztályból méltón képviselték iskolánkat. Szeretettel gratulálunk nekik és a felkészítő pedagógusoknak egyaránt!

Az alábbi eredmények születtek:

1. osztály: Góz Viktória 1.a – 3. hely, felkészítő pedagógus: Pappné Erdei Anita

2. osztály: Nagy Zsombor László 2.a – 1. hely, felkészítő pedagógus: Nagyné Józsa Zita

3. osztály: Briczky Balázs Zsolt 3.a – 1. hely, felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

4. osztály: Machán Míra Réka 4.b – 2. hely, felkészítő pedagógus: Szilágyi-Baranyai Edit

5. osztály: Gál Bella Lilla 5.b – 1. hely, felkészítő pedagógus: Gyulai Andrea

6. osztály: Mezei Noémi 6.a – 1. hely, felkészítő pedagógus: Szakáll Ferencné

7. osztály: Ispán Dávid 7.a – 2. hely, felkészítő pedagógus: Farkas Csabáné

8. osztály: Pellei Soma 8.a – 1. hely, felkészítő pedagógus: Szakáll Ferencné


Domokos Zalán sakk sikerei

2019.04.17, 09:21

Domokos Zalán 3.a osztályos tanulónk két sakkversenyen is dobogós helyezést ért el. A VI. Nagyrábéi Kupa ifjúsági kategória egyéni 3. helyezettje és a XIII. Balla János ifjúsági sakk emlékverseny U14 korosztály 3. helyezettje. Szeretettel gratulálunk!


Városi Atlétika Diákolimpia 4. korcsoport

2019.04.17, 07:11

4. korcsoportos fiúk 1. hely, legjobb egyéni helyezés Török Gyula 6. hely. 4. korcsoportos lányok 2. hely, legjobb helyezés egyéniben Bohács Alexandra 6. hely.

Fiúk balról: Török Gyula Márk 7.a, Nagy Botond 7.b, Nagy Ádám 7.a, Erdei Kristóf 7.a, Erdei Szabolcs 7.a, Frank Dávid 7.b

Lányok balról: Nagy Zsófia 8.b, Balázs Tamara 8.a, Varga Réka Csenge 8.b, Gáti Panna 8.a, Varga Vivien 8.a, Bohács Alexandra 7.b


Városi Atlétika Diákolimpia 3. korcsoport

2019.04.17, 06:54

Nagyszerű versenyzéssel a fiúk 1., a lányok korcsoportjuk legfiatalabb csapataként 3. helyezést szereztek. Legeredményesebb fiú Mező Lőrinc, aki az egyéni versenyt is megnyerte, illetve Kóti Tamás 3., lányok közül Kártik Emma 5. helye volt a legjobb.

Fiúk balról: Kóti Tamás 7.a, Mező Lőrinc 7.a, Kövesi Barnabás Zsombor 7.b, Gulyás Krisztián 7.b, Varga Norbert 5.b, Tóth Zsombor 5.b

Lányok jobbról: Kártik Emma 5.a, Nagy Eszter 5.a, Ungai Dzsenifer 5.b, Korcsmáros Boglárka 5.b, Nagy Dóra 5.b, Varga Lili Hédi 5.b


Focistáink szép eredményeket értek el

2019.04.17, 05:41

A Hajdú-Bihar megyei labdarúgó bajnokságban az U14-es korosztály 1. helyezést, a Hajdú-Bihar megyei futsal bajnokságon 3. helyezést ért el!

Csapattagok: Mező Lőrinc, Mező Szabolcs, Erdei Kristóf, Erdei Szabolcs, Balog János, Korcsmáros Bence Ferenc, Csapó Gergő, Kovács Zsombor, Takács Balázs

Edző: Tihanyi Csaba

Szeretettel gratulálunk!


Körzeti Labdarúgó Diákolimpia 3. korcsoportos fiúk 2. hely

2019.04.16, 07:58

A Körzeti Labdarúgó Diákolimpia döntőjén a 3. korcsoportos fiúk 2. helyezést értek el. Edző: Tihanyi Csaba. Gratulálunk!

Csapattagok: Bácsa Sándor László 5.a, Kapás Bence 5.b, Szilágyi Márton 5.b, Blahó Örs 6.a, Erdei Máté 6.b, Buczi Tamás 6.b


A Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordulója

2019.04.15, 10:45

Iskolánk diákjai minden évben részt vesznek a Herman Ottó Országos Biológia Versenyen.

Így volt ez idén is. 2019. április 12-én, szombaton Hajdúszoboszlón versengett 38 fő 7-8. osztályos diák, a megye legtehetségesebb „biológusai”.

Iskolánkat két 7. osztályos tanuló - Csapó Gergő és Sárosi Bálint - képviselte, és nagyon szépen helytálltak a nyolcadikosok között is.

Sárosi Bálint sok idősebb tanulót is maga mögé utasítva a 6. helyet szerezte meg ezen a rangos versenyen.

Felkészítő pedagógus: Kurtán Mónika